Oferujemy profesjonalne przyciemnianie szyb samochodowych.

Profesjonalne przyciemnianie szyb samochodowych  Profesjonalne przyciemnianie szyb samochodowych Profesjonalne przyciemnianie szyb samochodowych Profesjonalne przyciemnianie szyb samochodowych Profesjonalne przyciemnianie szyb samochodowych

Przyciemnianie szyb samochodowych.

Stosujemy wysokiej jakości folie samochodowe, renomowanych niemieckich  i amerykańskich producentów.
Posiadamy w ofercie folie IQ-windowfilm, 3M, Global oraz Armorlite

Posiadamy Świadectwo Badań Instytutu Ceramiki i Materiałów Budowlanych, Oddział Szkła w Krakowie o nr:

696/ICiMB/15 

które zezwala naszej firmie na legalne montowanie folii na szybach pojazdów.

W naszej ofercie mamy szeroki wybór stopnia przepuszczalności folli, od bardzo ciemnych, do prawie przezroczystych, które mimo iż niewidoczne, redukują ilość ciepła i promieni UV przenikających do wnętrza pojazdu.

Nasze folie posiadają wszelkie polskie atesty i co ważne dla Klientów z Niemiec, także niemieckie atesty ABG wymagane przez Kraftfahrt-Bundesamt we Flensburgu. Każda folia posiada wymagany nadruk laserowy atestu na jej powierzchni, oraz stosowny dokument wręczany Klientowi przy odbiorze auta.

Do przyciemnienia używamy profesjonalnych narzędzi oraz odpowiednich do materiału, jakim jest wielowarstwowa folia, środków  montażowych. Dzięki temu możemy dać do 5 lat gwarancji na usługę i folię. W przypadku folii Armorlite udzielamy wieczystej gwarancji dla pierwszego użytkownika!

Jeżeli chcesz przyciemnić szyby w Twoim aucie, zadzwoń 729 141 522 i umów się na termin.

Usługa zostanie wykonana w czasie kilku godzin.

 

 

Dlaczego folie?

Folie samochodowe, do niedawna cenione głównie w USA, cieszą się coraz większą popularnością już nie tylko wśród miłośników tuningu. Nasze folie, prócz tego, że zdecydowanie poprawiają wygląd samochodu, redukują promieniowanie UV nawet do 99% i zapobiegają przed dostawaniem się promieni słonecznych do wnętrza pojazdu nawet do 76%, co oznacza, że latem nie nagrzewa się ono, a zimą nie oddaje tak szybko ciepła.

 

Wielu klientów decyduje się na przyciemnienie szyb by poprawić komfort jazdy swoim małym pasażerom.

Folia samochodowa posiada wiele zalet, m.in. :

 • utrudnia spoglądanie do wnętrza pojazdu potencjalnym złodziejom
 • redukuje nawet do 99%  szkodliwe promienie UV
 • odbija ciepło (nawet do 76%)
 • chroni przed światłem słonecznym, sprawiając że jazda staje się przyjemniejsza
 • redukuje efekt oślepiania w nocy, przez pojazdy jadące za nami
 • przy ewentualnym zbiciu szyby chroni przed ew, poranieniem szkłem a także stanowi solidną  ochronę przeciwwłamaniową
 • i co również nie bez znaczenia,  bardzo poprawia wygląd samochodu
 • IMG_20150928_0002                                      crt laskowski                      crt panit IMG_20151230_0001

SSR to unikatowy i opatentowany odpowiednik lakieru samochodowego o specjalnych właściwościach, który zapewnia trwałe rozwiązanie problemu małych i średnich zadrapań, rys czy odprysków.
Zadraśnięcia, zarysowania i odpryski staja się praktycznie niewykrywalne po nałożeniu SSR na rysę, a następnie po odpowiednim wypolerowaniu uszkodzonego miejsca.
SSR jest dostępny w kilku przygotowanych zestawach kolorów. Zestawy te pokrywają 99 % wszystkich kolorów samochodów, które spotyka się na co dzień.

Naszym klientom, oferujemy 4 letnią gwarancją niezawodności SSR. W tym okresie gwarantujemy, że środek SSR, którym dokonano naprawy nie odpadnie, nie zetrze się ani nawet nie wypłucze się z powłoki lakierniczej samochodu.

 

    

Cena od 30 zł.

Niezależnie od tego, jak bardzo dbamy o samochód, zawsze podczas jego użytkowania wytwarzamy zapachy, które pozostają w jego wnętrzu. Palenie tytoniu, przewożenie zwierząt czy różnego rodzaju środków chemicznych pozostawia w aucie nieprzyjemną woń. Pozbycie się jej może stanowić problem. Jedną z najskuteczniejszych metod jest ozonowanie.

 

Układ klimatyzacji wymaga regularnego czyszczenia, jeśli nie chcemy, aby z kanałów wentylacyjnych wydobywał się nieprzyjemny zapach. Dezynfekcję układu klimatyzacji powinno się przeprowadzać co najmniej dwa razy w roku, na wiosnę i na jesień. Wilgotne powietrze sprzyja bowiem rozwijaniu się grzybów oraz zarazków.

Zalegają one w kanałach wentylacyjnych i wytwarzają nieprzyjemny zapach. Nawet wtryskiwanie różnych środków chemicznych nie do końca usuwa wszystkie źródła nieprzyjemnego zapachu: w kanałach wentylacyjnych są miejsca, do których wtryskiwany środek nie jest w stanie dotrzeć.
Jedną z najskuteczniejszych i najnowocześniejszych metod oczyszczania wnętrza jest ozonowanie. Ozon zawiera trzy atomy tlenu, a nie dwa, tak jak tlen, którym oddychamy. Ulega on rozpadowi na obojętną cząsteczkę tlenu O2 oraz aktywny wolny atom tlenu. Odpowiednia dawka ozonu przedostaje się przez komórki błony bakterii, co prowadzi do ich całkowitego rozpadu.

Dezynfekcja wnętrza samochodu poprzez ozonowanie niszczy bakterie pleśni, usuwa dym papierosowy lub po prostu odkaża całe wnętrze. Metoda ta sprawdza się również w przypadku alergików. Roztocza, które powodują ataki astmy, drobnoustroje powodujące zakażenia bakteryjne czy pyłki kwiatowe mogą zostać usunięte dzięki ozonowaniu.
Ozonowanie działa również na toksyczne substancje zawarte w materiałach budowlanych i przedmiotach wyposażenia wnętrz, jak benzen występujący w klejach, farbach i wielu środkach czystości. Dzięki ozonowaniu można pozbyć się także takich substancji, jak: kadmium (glazury, barwniki), chrom (cement, środki antykorozyjne) lub dichloroetan (PVC, środki odplamiające, rozpuszczalniki, asfalt).

Ozon jest jednym z najskuteczniejszych środków dezynfekcyjnych. Nie wytwarza on rakotwórczych ani szkodliwych produktów ubocznych. Jego działanie jest bardzo krótkie, ale też skuteczne. Ozon eliminuje wszystkie przykre zapachy zarówno pochodzenia organicznego, jak i nieorganicznego. .

Posiadamy profesjonalny generator ozonu o wydajności 5g/h

ozonowanie klimatyzacji i wnętrza pojazdu

Cena od 100zł.

Przywracamy nowy wygląd reflektorów w Twoim samochodzie.

Szkła reflektorów w czasie eksploatacji żółkną i matowieją. Polerowanie reflektorów  sprawi, że reflektory odzyskają nowy, estetyczny wygląd. Co najważniejsze jednak, poprawie ulegnie doświetlenie drogi, a tym samym Twoje bezpieczeństwo.

Jak polerujemy reflektory?
Najpierw przy pomocy  papieru ściernego usuwamy starą zmatowioną powłokę. Jednolitą powierzchnię uzyskujemy w trzech etapach używając papieru o coraz drobniejszej gradacji. Następnie przygotowujemy reflektory do polerowania i polerujemy maszyną polerską. Na koniec zabezpieczamy je przed promieniami UV i drobnymi uszkodzeniami.

Naprawa tapicerki skórzanej w samochodzie


Dziura po papierosie, nacięcie, zadrapanie, wytarcie wierzchnich powłok – to najczęściej spotykane uszkodzenia tapicerki skórzanej.

Wykonywana przez nas naprawa tapicerki skórzanej odbywa się przy użyciu produktów garbarskich firmy Fenice w systemie Ottimo. Są to produkty w pełni profesjonalne opracowane specjalnie w tym celu.
Usuwanie dziur w tapicerce, zadrapań i ubytków przeprowadzane jest w kilku etapach. Uszkodzone miejsce jest czyszczone i obrabiane, następnie jest wypełniane. Kolejnym krokiem jest maskowanie naprawianego obszaru poprzez kopiowanie struktury oraz koloru tapicerki. Na koniec tapicerka jest zabezpieczana powłokami ochronnymi.

 

Retusz tapicerki skórzanej – malowanie skóry

W przypadku przetarć lub w przypadku zmiany koloru tapicerki, przeprowadzamy proces retuszu tapicerki skórzanej, znany też jako malowanie skóry.
System Ottimo, na którym pracujemy, umożliwia odpowiednie dobranie koloru bazowego, lakieru powłokowego o odpowiednim zmatowieniu lub wybłyszczeniu. Możliwa jest również regulacja chwytliwości powierzchni. W zależności od potrzeby, skóra może być śliska lub chwytliwa (np. na kierownicy, gałce zmiany biegów).

Naprawa tapicerki ze skóry pozwala na:

  • usuwanie dziur po papierosie,
  • usuwanie zadrapań,
  • usuwanie przetarć,
  • zmianę koloru wybranych fragmentów lub całej tapicerki,
  • podniesienie wartości rynkowej pojazdu,
  • przywrócenie tapicerce pierwotnego, salonowego wyglądu, miękkości oraz komfortu użytkowania.

Zalecamy kompleksowe czyszczenie tapicerki skórzanej 2-3 razy w roku.

Serwisowe czyszczenie tapicerki skórzanej polega na dogłębnym oczyszczeniu struktury skóry, usunięciu tłuszczu, kurzu i innych zanieczyszczeń z porów skóry, załamań, trudno dostępnych miejsc. Profesjonalne środki przeznaczone do czyszczenia skór są bezpieczne dla tapicerki, jak i skutecznie pomagają usuwać zanieczyszczenia.

Po wyczyszczeniu tapicerka jest zabezpieczana. Na tapicerkę nakładana jest specjalna powłoka ochronna na skórę. W trakcie użytkowania powłoka ta chroni znajdującą się pod nią skórę przed wnikaniem w głąb brudu oraz ścieraniem.
To, co się brudzi i ściera to właśnie warstwa ochronna, dlatego wartą ja regularnie odnawiać.

Pamiętaj – wyczyszczona i zabezpieczona tapicerka, zarówno nowa jak i kilkuletnia, daje się łatwo utrzymać w nienagannym stanie.

Podsufitka, oraz boczki czyszczone są ręcznie, aby uniknąć ryzyka przemoczenia lub uszkodzenia elektroniki.

W naszej firmie stosujemy dwie metody czyszczenia tapicerki, ekstrakcyjną i parową

1. Pranie tapicerki samochodowej ekstrakcyjnie
Jest to obecnie najbardziej popularny sposób prania tapicerek. Polega na nałożeniu specjalnego preparatu, tzw. prespray’u  na czyszczoną powierzchnię w celu odseparowania i rozpuszczenia brudu. Po określonym czasie za pomocą specjalnej maszyny – ekstraktora – nanoszony jest kolejny środek pod dużym ciśnieniem, a następnie szybko odsysany. Ma to na celu odessanie rozpuszczonych zanieczyszczeń wraz z presprayem.

Zaletą tej metody jest:

 • bezpieczeństwo – dzięki wykorzystaniu profesjonalnego sprzętu, odpowiedniej techniki oraz środków jest całkowicie bezpieczne,
 • wysoka skuteczność.

Wadą jest:

 • stosunkowo długi czas schnięcia. W zależności od rodzaju tapicerki i warunków pogodowych może to być kilka godzin.


2. Pranie tapicerki parą

Pranie tapicerki parą odbywa się podobnie do prania ekstrakcyjnego. Najpierw nanoszony jest prespray, który po kilku minutach jest odsysany. Przed odessaniem na tapicerkę działamy parą mokrą w odpowiedniej temperaturze i pod odpowiednim ciśnieniem, co pozwala nam na skuteczne wypłukanie prespraya wraz z brudem.

Zaletą prania parą jest:

 • wysoka skuteczność,
 • bezpieczeństwo – dzięki wykorzystaniu profesjonalnego sprzętu odpowiedniej techniki oraz środków jest całkowicie bezpieczne,
 • automatyczna dezynfekcja( bakterie i roztocza giną) powierzchni wraz z usunięciem zapachów,
 • dużo krótszy czas schnięcia – juz od 1 godziny.

 

Cena od 50 zł. szyba przednia

Cena od 100zł wszystkie szyby

 

Szyba pojazdu po uprzednim oczyszczeniu pokrywana jest od zewnątrz warstwą powłoki hydrofobowej zapewniającej odpychanie wody. Dzięki temu podczas jazdy w deszczu przy prędkościach powyżej ~60km/h używanie wycieraczek staje się niepotrzebne ponieważ woda zbiera się w krople i z pomocą pędu powietrza opływającego pojazd jest ona odprowadzana z szyby czołowej. Powłoka ta sprawia również, że wszystkie szyby dużo wolniej się brudzą.

Sprzedajemy i montujemy różne elektroniczne dodatki do samochodów.

Aby zapoznać się z ofertą odwiedź nasz  SKLEP

Jedno lub wieloetapowy proces polerowania lakieru z użyciem profesjonalnej maszyny polerskiej oraz odpowiednio dobranych do konkretnego lakieru i jego stanu past polerskich oraz padów.

Korekta lakieru ma na celu usunięcie wszelkich możliwych do usunięcia defektów oraz uszkodzeń znajdujących się w powłoce lakierniczej, takich jak rysy, otarcia, zmatowienia, delikatne wżery itp. Proces ten jest przeprowadzany z dużą ostrożnością oraz dbałością o usunięcie jak najdrobniejszej warstwy lakieru, aby można było w przyszłości usunąć jeszcze nie raz nowopowstałe niedoskonałości. Podczas tego procesu usuwamy warstwę zniszczonego lakieru o grubości około 3-5 mikronów, co stanowi bardzo niewielką część całej grubości powłoki lakierniczej oscylującej zwykle w przedziale wartości od 110 do 180 mikronów.

Etapy :

– dokładne mycie
– usunięcie zanieczyszczeń przy użyciu Pre pada
– jedno lub wieloetapowa korekta lakieru przy użyciu maszyny polerskiej
– zabezpieczenie lakieru polimerem / woskiem  lub powłoką ceramiczną

 

 Cena od 450 zł.

Cenę końcową ustalamy indywidualnie z każdym klientem w trakcie oględzin pojazdu na miejscu. Jest ona zależna od wielkości samochodu i stopnia zanieczyszczenia wnętrza.

Wnętrze pojazdu, czyli wszelkie wykładziny, fotele oraz bagażnik są dokładnie odkurzane. Wszelkie, plastikowe elementy wnętrza  oraz gumowe dywaniki (jeśli występują) są dokładnie czyszczone oraz odżywiane.

Wszelkie zakamarki czyszczone są przy użyciu specjalistycznych szczoteczek oraz pędzelków o delikatnym włosiu.

Podsufitka, wykładziny, materiałowa tapicerka oraz welurowe dywaniki (jeśli występują) są dokładnie prane ekstrakcyjnie z użyciem specjalistycznych środków bezpiecznych dla ich materiałów.

W przypadku tapicerki skórzanej jest ona dokładnie oczyszczana przy użyciu delikatnych, całkowicie bezpiecznych środków, a następnie aplikowana jest na nią specjalna odżywka mająca na celu przywrócenie jej naturalnej miękkości i świeżego wyglądu oraz ochronę przed zanieczyszczeniami i odbarwianiem.

Na wszystkie elementy plastikowe nakładana jest odżywka, a tapicerka lub skóra pokryte zostają impregnatem.

Końcowym etapem jest ozonowanie układu klimatyzacji oraz (na życzenie) aromatyzacja wnętrza.