PlastiDip to wielofunkcyjna gumowa powłoka. Jest odporna jest na wilgoć, kwasy, ścieranie oraz korozję. PlastiDip nie kruszy się, nie pęka nawet w skrajnych temperaturach od -34.4°C do 93.3°C. Jest także antypoślizgowy, co zapewnia pewny, komfortowy uchwyt. PlastiDip  jest idealny  do zabezpieczenia lakieru (np. PlastiDip bezbarwny) oraz do zmiany koloru z jednoczesnym zabezpieczeniem. Pomalowany pojazd możesz bez problemu myć na myjniach bezdotykowych lub gąbką. Kiedy tylko chcesz, możesz przywrócić oryginalny kolor poprzez zerwanie produktu. PlastiDip nie uszkadza lakieru, nie wchodzi w nim w żadne związki. Nie powoduje odbarwień, blaknięcia lub jakichkolwiek innych prolemów. Nie pozostawia śladów kleju. Po zerwaniu powłoki nie trzeba lakieru czyścić ani polerować. Powłoka PlastiDip jest odporna na warunki atmosferyczne, odpryski drogowe czy owadyPlastiDip  jest o wiele tańszą alternatywą do oklejania pojazdu folią czy malowania normalnym lakierem.

Na życzenie jesteśmy w stanie wymieszać każdy  kolor PlastiDip, bazując na kolorach z palety RAL

Standardowo powłoka pomalowana Plasti Dip jest matowa, jednak na życzenie można ją pokryć Gloss Coating Glossifier , aby uzyskać półmat lub satynę.  Można także uzyskać efekt pełnego połysku, nie ustępującego połyskowi lakieru. Matowy PlastiDip pokrywamy wtedy warstwą High Gloss Topcoat.

W naszej firmie oferujemy usługi malowania PlastiDip  elementów nadwozia jak maska, dach itp., felg, drobnych elementów, przestrzeni załadunkowych i całych pojazdów.

Po bliższe szczegóły i wycenę, zapraszamy do siedziby Magnus Garage.

podstawowe